Lady chłodnicze

Właściwe wyposażenie obiektu usługowo-handlowego to podstawa. Zdajemy sobie z tego w pełni sprawę, dlatego w naszym asortymencie znajdują się wysokowydajne lady chłodnicze, wyróżniające się nie tylko dużą funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Udostępniamy je w wielu wariantach kolorystycznych, aby jak najlepiej mogły one dopasować się do wybranego sklepu lub zakładu.


Nasze lady chłodnicze w zależności do modelu mogą być wyposażone w takie dodatkowe funkcje czy elementy, jak szyby frontowe podnoszone na teleskopach, stolik przesuwny montowany nad blatem na którym obsługa może umieścić wagę lub kasę. W urządzeniu możemy zainstalować system automatycznego odparowywania skroplin czy elektroniczny rejestrator temperatury. Standardowymi elementami wyposażenia jest odpowiednie do przechowywanego we wnętrzu produktu oświetlenie LED czy elektroniczny regulator temperatury z cyfrowym wyświetlaczem, to tylko niektóre elementy jaki mamy w standardzie.


Zachęcamy do przejścia na poszczególne podstrony produktowe, w celu zapoznania się ze specyfikacją techniczną każdego z nich.

JUMBO

JUMBO mod/c

Samos

Samos DEEP

Luzon

Luzon Deep

Pico

Pico Deep

Basia 2

Basia 2 Fish

Basia 2 W Gastro

Monika 2

Sumba

Santiago S

Santiago S DRE

Santiago W Gastro

Basia 2 NW S Zestaw

Basia 2 NZ S Zestaw