P.P.H.U. "IGLOPOL" - dystrybutor urządzeń chłodniczych

Nasza firma funkcjonuje od 1996 r zajmując się głównie sprzedażą , serwisem oraz transportem urządzeń chłodniczych i gastronomicznych firmy IGLOO - producenta cenionego na polskim i zagranicznym rynku za funkcjonalność i wysoką jakość produktów . By sprostać wymaganiom naszych klientów z biegiem czasu poszerzyliśmy nasza ofertę rozwiązania kompleksowe które pozwalają nam wyposażyć każdą placówkę handlową czy gastronomiczna nie tylko w urządzenia chłodnicze ale we wszystkie elementy O nas Nasza firma funkcjonuje od 1996 r zajmując się głównie sprzedażą , serwisem oraz transportem urządzeń chłodniczych i gastronomicznych firmy IGLOO - producenta cenionego na polskim i zagranicznym rynku za funkcjonalność i wysoką jakość produktów . By sprostać wymaganiom naszych klientów z biegiem czasu poszerzyliśmy nasza ofertę rozwiązania kompleksowe które pozwalają nam wyposażyć każdą placówkę handlową czy gastronomiczna nie tylko w urządzenia chłodnicze ale we wszystkie elementy wyposażenia niezbędne w funkcjonowaniu sklepu i punktu gastronomicznego . Wiarygodność i solidność funkcjonowania naszej firmy można sprawdzić na bieżąco za pomocą programu " Rzetelna Firma " którego jesteśmy stałym uczestnikiem od kilku lat .

Naszym klientom oferujemy projekt 3 D który zawiera w sobie wszystkie wybrane przesz klienta elementy wyposażenia swojej placówki handlowej czy gastronomicznej . W ciągłej ofercie posiadamy urządzenia chłodnicze i gastronomicznych , meble wystawiennicze, wagi, krajalnice, wilki do mięsa , zmywarki z wyparzaczem, ciągi gastronomiczne, meble ze stali nierdzewnej, klimatyzacje, oraz najdrobniejsze detale takie jak metkownice czy deski do krojenia i wszystkie najdrobniejsze elementy które są niezbędne w funkcjonowaniu placówki .

Lady chłodnicze

W każdym sklepie spożywczym niezbędnym elementem wyposażenia są wysokowydajne lady chłodnicze, dzięki którym żywność pozostanie świeża nawet po wielu godzinach stałej ekspozycji. Można je wykorzystać zarówno podczas sprzedaży wędlin, serów, a także szerokiej gamy produktów mięsnych. W trosce o jak największą użyteczność, wszystkie urządzenia w standardzie posiadają elektroniczny regulator temperatury czy oświetlenie LED. Niektóre modele oferowanych przez nas lad chłodniczych posiadają szyby frontowe podnoszone na teleskopach co zdecydowanie ułatwia załadunek urządzenia towarem.

Regały chłodnicze

Regał chłodniczy w obecnej chwili stał się standardowym elementem wyposażenia sklepu, dzięki swojej budowie sama ekspozycja produktów jak również fakt że każdy przechowywany w nim produkt jest dosłownie na wyciągnięcie ręki zaważył na popularności tego rozwiązania w mniejszych sklepach osiedlowych i również dużych supermarketach. Udostępniamy wiele różnych modeli, umożliwiając naszym klientom łatwe znalezienie najlepszego urządzenia do swoich potrzeb.